socico

В Снятині поховали 16-річного волонтера “Азову”

Сьогодні, 13 серпня, в Снятині попрощалися з 16-річним спортсменом та волонтером Русланом Медніком, котрий втопився в Бистриці.

Як повідомлялося раніше, 10 серпня трагічно обірвалося життя 16-тирічного Руслана Медніка – снятинця, який навчався у Коледжі фізичного виховання в Івано-Франківську.

Саме його тіло 11 серпня виявили в ріці відпочивальники на Бистриці Солотвинській. Особу загиблого підтвердили його батьки, які терміново приїхали до Івано-Франківська.

Про це пише Галка.

       

В останню дорогу хлопця спільно з родиною та близькими проводжали побратими з Цивільного корпусу “Азову”.

“Ми, волонтери, ніколи не думали що втратимо одного з нас. Війна вимагає постійної готовності, але кожна втрата вибиває з колії. Так сталось і тепер: загибель такого юного друга Тигра ще довго відгукуватиметься у наших серцях сутужним болем.ПОБРАТИМЕ, Ти був частиною нашої “родини”, частиною нас. Твій позитив та енергійність заряджали кожного, Твоя робота підтримувала весь наш механізм. Будучи таким ще юним, Ти став маленьким гігантом великої справи. Було у Тебе, мабуть, багато амбіцій та планів на майбутнє, але доля розпорядилась по-своєму”, – йдеться на сторінці волонтерів.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Світ побачив рекламний ролик про Патріарший Собор УГКЦ у Франківську. ВІДЕО
Наступна : В реанімації помер мешканець Рогатинщини, який намагався спалити себе

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×