В ОПОРІ заявляють про непрямий підкуп виборців на окрузі в Калуші та Рогатині

Спостерігачі громадянської мережі “ОПОРА” у своєму звіті повідомляють про факти непрямого підкупу виборців на 85-му окрузі, що охоплює територію Калуського, Рогатинського та частину Галицького районів.

Як відомо, на 85-му окрузі зареєстровано 37 кандидатів, 11 з яких експети вважають технічними, передає Станіславське ТБ з посиланням на ОПОРУ.

13 з 37 зареєстрованих кандидатів проявляли помітну передвиборну активність.

Серед партійних висуванців агітацію у звітний період проводили Микола Гошовський (партія «Патріот»), Сергій Насалик («Блок Петра Порошенка «Солідарність»), Олег Савка (Народний Рух України), Ольга Сікора (ВО «Батьківщина»), Віктор Шевченко («Українське об’єднання патріотів – УКРОП»), Оксана Тебешевська (ВО «Свобода»), Анжела Яровата (Радикальна партія Олега Ляшка), Андріан Волгін («Сила людей»), Роман Король (УНА-УНСО), Ігор Ткач (Республіканська партія).

 

Як зазначають спостерігачі ОПОРИ, передвиборна агітація низки активних в окрузі кандидатів містить ознаки непрямого підкупу виборців (зокрема, Віктор Шевченко, «Українське об’єднання патріотів –УКРОП»; Віктор Цвіль, кандидат-самовисуванець). Віктор Шевченко, до слова, займається організацією безкоштовних поїздок виборців у туристичний комплекс «Буковель». В інтернеті достатньо інформації від користувачів соціальних мереж про безпосередню участь у таких турах.

Діяльність, що містить ознаки непрямого підкупу виборців, також характерна для самовисуванця Володимира Цвіля, за підтримки якого у місті Калуші відбувалися «Свята прохолоди для дітей», що супроводжувались агітаційними матеріалами кандидата, безкоштовними подарунками для дітей та послугами аніматорів, які розважали їх під час заходів. 1 липня він також подарував дитячий майданчик у одному з мікрорайонів міста Калуша. Його відкриття супроводжувалось агітацією за кандидата, згадкою, що майданчик збудований завдяки Володимиру Цвілю, а також зафіксована безпосередня його присутність під час цього заходу.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпатські правоохоронці вкотре виявили незаконні посіви маку
Наступна : У Кіровограді водій, який втікав від поліції, збив патрульну

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×