В нашому місті не існує проблем, які не можна вирішити, – кандидат у крісло мера Івано-Франківська Корнієнко Андрій. ВІДЕО

Днями відбувся ефір на ОТБ “Галичина” за участю представників політичної партії “Громадський рух “Народний контроль”, зокрема претендента на посаду мера Івано-Франківська Андрія Корнієнка та кандидатів в депутати до міської ради Михайла Драча та Ірини Дирди. Обговорювались проблеми мешканців міста, з якими активісти “Народного контролю” стикаються щодня на своїх округах.

“Я вже давно веду роз’яснювальну роботу серед мешканців міста та боротьбу із брехливими стереотипами, які нам умисно нав’язує наша влада, переконуючи нас в тому, що, мовляв, в бюджеті нема коштів, що в нас недостатньо повноважень на місцях, що порушники нас не слухаються і вплинути на них ми ніяк не можемо і так далі і тому подібне. А насправді, все далеко не так. Слава Богу, що вже вдалося винести на публічність та донести до людей той факт, що бюджет міста перевиконується на сотні мільйонів гривень, які успішно направляються мером та діючими депутатами на показне покращення добробуту франківців, особливо в тих районах, де вони планують знову балотуватися в депутати. Тепер маю величезне бажання заставити чиновників працювати чесно та вкласти їм до голови той факт, що вони найняті на роботу громадою міста працівники. Коли на минулих місцевих виборах ми обрали міського голову та депутатів, то своїм рішенням ми надали їм певні організаційно-розпорядчі функції та наділили владними повноваженнями тільки для того, щоб вони якісно та ефективно здійснювали управління містом. І коли тепер лунають заяви, що ми то не можемо зробити, бо порушники роблять собі, що хочуть і на нас не зважають, то яка ж ви тоді влада? В такому випадку необхідно просто визнати, що ви не справляєтесь з своїми повноваженнями і вступитися. Так було би правильно. А замість того, більшість діючих депутатів та високих чиновників знову йдуть на вибори від різних політичних сил. Для чого? Щоб потім знову сказати – вибачте, ми це не можемо зробити?” – стверджує Корнієнко Андрій.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Городенківщину повернувся військовий медик із зони АТО
Наступна : На жовтень Укрзалізниця призначила додатковий поїзд з Києва до Івано-Франківська

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×