В Івано-Франківську з’явилась установка для спалювання органічних відходів вартістю 2 млн грн

Упродовж року на території Івано-Франківської області накопичується близько 50 тонн медичних відходів. Значна їх кількість – це відходи, які утворюються у лікувально-профілактичних закладах.
 
Як зауважують в управлінні екології та природних ресурсів облдержадміністрації,  усі медичні відходи повинні бути правильно і безпечно утилізовані, інакше ця екологічна проблема розростеться до великих масштабів і матиме згубний вплив не лише на життя і здоров’я людей, але й стан навколишнього середовища, передає прес-служба ОДА.
 
«Утилізація медичних відходів є одним із важливих питань, яке потребує невідкладного вирішення вже сьогодні, адже від цього залежить стан  навколишнього середовища. Варто зауважити, що під час роботи з медичними відходами слід суворо дотримуватися санітарних норм і правил, – розповів керівник управління екології та природних ресурсів Ріяфет Гасимов. – На даний час існують ефективні методи утилізації та обробки медичних відходів (спалювання, хімічна дезінфекція, термічна обробка). Сьогодні кожен лікувально-профілактичний заклад  має свою специфіку і  можливість застосовувати один із цих методів, дозволений санітарними нормами».
 
За його словами, за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища придбано Інсинератор «Мюллер» моделі СР.50 М вартістю понад 2 мільйони гривень, який призначений для спалювання органічних твердих відходів (середня питома теплота згорання відходів 3500 ккал/кг) методом високотемпературного піролітичного спалювання при температурі до 850°С в камері піролізу, з подальшим допалюванням піролізних газів при t° 1100-1250°С в другій камері.
 
Продуктивність інсинератора – 50-60 кг/годину, тривалість робочого часу 8-12 година/день при середній калорійності відходів 3500 ккал/кг.
 
Інсинератор «Мюллер» моделі С.Р.50 М призначений для знищення будь-якого виду органічних відходів, що згорають: небезпечних медичних усіх видів (за винятком радіоактивних), небезпечних біологічних відходів ветеринарії, тваринництва, птахівництва, м’ясопереробної промисловості,  протермінованих фармацевтичних препаратів і відходів фармацевтичної промисловості, стійких органічних відходів, непридатних і заборонених пестицидів.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Підприємці, чиновники, освітяни і безробітні: новий склад Івано-Франківської обласної ради. ІНФОГРАФІКА
Наступна : Офіційно: ЦВК визнала результати виборів до Івано-Франківської обласної ради. СПИСОК

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×