В Івано-Франківську забудують територію колишнього шкірзаводу

Івано-Франківська міська рада “дала добро” на затвердження детального плану території кварталу в межах вулиць Ленкавського – Романа Левицького – Набережної ім. В. Стефаника – Ясінських – Кривоноса в Івано – Франківську.
 
Про це пише Станіславське ТБ з посиланням на сайт “Побудовано в Івано-Франківську”.

Керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 16.11.2011 р. No 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документаці ї», міська рада вирішила затвердити детальний план території кварталу в межах вулиць Ленкавського – Романа Левицького – Набережної ім. В. Стефаника – Ясінських – Кривоноса в м. Івано – Франківську“, – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, в межах кварталу на вулиці Ленкавського розміщений шкірзавод. Раніше мав ім’я ВАТ “Івано-Франківське шкіряне підприємство «Плай»”, а в даний час зветься “філія «Спілловер. Шкіряний завод» – ТОВ з іноземними інвестиціями «Спілловер»”. Прославився боргами за заробітною платою, на даний момент частина території закинута і деякі будівлі зносяться.

Там десятиліттями захоронювались хімічні речовини. Найсерйознішим ризиком при здійсненні ревіталізації вказаної території, кажуть експерти, є висока ступінь шкідливості виробництва та ймовірність зараження грунтів, матеріалів, конструкцій споруд.

Іванофранківці жартома низивають цей район “Маленький Чорнобиль”.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Гурт “Скрябін” виступить у Коломиї на фестивалі Drive for life Fest
Наступна : “Весілля – це як операція. Ти не маєш права на помилку”: Іван Городецький про весільний ринок, шоу Холостяк та Івано-Франківськ. ВІДЕО STV

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×