В Івано-Франківську вперше презентуватимуть соціальний проект “Форум театр My Way”

У суботу, 5 березня о 17:00 в антикафе “Станція” відбудеться презентація соціального проекту “Форум театр My Way”, в рамках якої відбудеться показ соціальної вистави «Дідух» з залученням аудиторії до обговорення теми майбутнього України та шляхів подолання кризи взаєморозуміння між Сходом та Заходом.

Метою проекту є привернення уваги суспільства до гострих соціальних питань та активізація мешканців міста до дій, спрямованих на їх вирішення, повідомляє Станіславське ТБ.

Темою вистави є криза взаєморозуміння між представниками різних регіонів України, що опинились в різних інформаційних полях та не можуть знайти спільну мову через наявність стереотипів. Головні герої вистави “Дідух” – члени однієї колись міцної родини, які за один рік трагічних подій в Україні стають одне одному чужими. Тема вистави була визначена самими учасниками проекту, ними ж і був створений сценарій на основі власного досвіду та досвіду знайомих їм сімей. Нажаль, сьогодні подібні ситуації є досить поширеними в нашому суспільстві.

Показ вистави є платформою для основного дійства – “форума” за участі глядачів. Кожен з присутніх матиме можливість замінити будь-кого з персонажів вистави на сцені та, обравши іншу модель поведінки в запропонованих обставинах, спробувати уникнути конфлікту, налагодити діалог та знайти шляхи відновлення порозуміння.

Отже, метою заходу є інформування громади міста про соціальний проект «Форум театр “My Way” та пошук шляхів для діалогу та взаєморозуміння між людьми з різними поглядами в умовах теперішньої соціально-політичної ситуації в Україні.

Така арт-методика стрімко набуває популярності в усьому світі. У суботу її вперше презентуватимуть в Івано-Франківську.

Довідка

Форум-театр – це соціальний театр, методика інтерактивної роботи якого серед різних прошарків суспільства, спрямована на вирішення соціальних проблем. Родзинкою є те, що глядач у будь-який момент має можливість замінити актора та змінити весь хід подій на сцені. 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Олена Підгрушна прокоментувала змішану естафету на чемпіонаті світу з біатлону. ВІДЕО
Наступна : У Коломиї презентували виставку творчості родини Приймаків з Косова. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×