В Івано-Франківську віддадуть в оренду приміщення Ратуші та стадіону “Рух”

Івано-Франківська міськрада планує передати в оренду кілька об’єктів комунальної власності.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті міськвиконкому, передає Станіславське ТБ.

Мова йде про приміщення у міській Ратуші, на стадіоні “Рух” та в школі №5. 

На міському стадіоні в оренду здають приміщення площею 272,0 м2 для розміщення громадської організації. Вартість – 1 099 050 гривень.

У міській Ратуші в оренду здають приміщення площею 5 мдля розміщення ксерокопіювальної техніки. Вартість – 54 970 гривень.

У школі №5 по вулиці Івана Франка,19 здають приміщення площею 30 м2  для використання під навчальні класи з інформатики. Вартість – 277 512 гривень.

Заяви про оренду зазначених об’єктів (обов’язково вказати дату та номер газети “Західний кур’єр”, в якому опублікована інформація про об’єкти оренди) приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 2, перший поверх.

У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди Орендодавець оголосить конкурс на право його оренди  відповідно до вимог абзацу 3 частини четвертої ст.9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”.

За додатковою інформацією слід звертатися у робочі дні та години у відділ оренди Управління комунального майна Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради  за адресою: вул. Леся Курбаса, 2,  перший поверх, або за тел. 2-26-15, 55-21-06.

/фото з відкритих джерел

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : ДТП на Прикарпатті: п’яний мотоцикліст зіткнувся з автомобілем
Наступна : Демонтаж МАФів біля візового центру відкладається, бо не можуть знайти їх власників

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×