В Івано-Франківську відбувся міський фестиваль мистецтв «Мелодії парку»

В неділю, 6 вересня, на літній естраді парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка відбувся концерт в рамках міського фестивалю мистецтв «Мелодії парку».

Недільний концерт розпочала муніципальна капела бандуристів Центрального Народного дому м. Івано-Франківська під орудою ЗПКУ Марти Шевченко, хормейстер – Ірина Моргулець.

У виконанні капели прозвучали твори різного спрямування – це і пісні українських композиторів класиків, місцевих авторів, українські народні пісні та патріотичні твори різного історичного періоду. Варто назвати кращі з них: «Вставай,Україно!», муз. Б. Шиптура, сл. Л. Кліща; «Там за Липою, Яворина», муз. С. Соболя, сл. В. Олійника; «Україні слава», пісня УПА, обр. М. Демидюка.

В концерті взяв участь і зведений хор у складі народного аматорського хору «Яворина» НД с. Хриплин та хору «Розмай» комунального підприємства «Електроавтотранс» (керівник – Роман Мантуляк, концертмейстери – Юрій Федорин, Петро Якимів). Цей колектив, як і попередній, представив також різнопланову програму виступу. Гучними оплесками глядачів були заслужено нагороджені такі пісні як: «Пильнуй, Україно», сл. і муз. Р. Хімея; «Йшли селом партизани», пісня УПА; «Пісня про Олексу Довбуша»; «Так співав Мамай», муз. І. Фіцаловича, сл. С. Пушика; укр. нар. пісня «Гарний козак, гарний»; «Єднаймося, люба родино»; «Многа літ неньці –Україні».

Читайте також: Кращі колективи Франківська виступили у міському фестивалю мистецтв «Мелодії парку»

Родзинкою концерту був виступ лауреата міжнародних та всеукраїнських фестивалів-конкурсів бандурного та кобзарського мистецтва – Віолетти Дутчак.

Також приємне враження справив на глядачів вокальний дует Центрального Народного дому у складі Марії Юрчишин і Галини Ігнатюк. За власним сценарієм концерт провела методист з народної творчості Центрального Народного дому – Ольга Левицька.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Привідкривши завісу або як партія “Самопоміч” кандидатів на мера Івано-Франківська вибирала?!
Наступна : В Італії враженні героїчною загибеллю українця люди вийшли на марш

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×