В Івано-Франківську відбувся Історичний квест серед школярів

Спортивний азарт та прагнення перемоги – ось що є рушійною силою нашої молоді на шляху до поставленої мети. Якщо мета зовсім невеличка, а надворі іде дощ – це не привід збавляти обороти активності , а навпаки – варто сконцентрувати всю свою увагу, щоб досягнути поставлених цілей.

Спортивний азарт вів 6 команд дітей до поставленої мети під час Історичного квесту. Протягом години школярі середніх та старших класів шкіл 12, 13, 23 та 24 намагалися розгадати завдання квесту та якнайскоріше прийти до місця призначення.

Завдання, які отримували діти під час гри, були досить складними і подекуди були не під силу навіть дорослим , які морально підтримували нащадків. Втім, всі діти завданнями впорались, а це значить, що світлий незаангажований розум зможе впоратись з будь-яким завданням.

Загалом всі діти показали досить хороші знання з історії Міського парку, кмітливість і швидкість
Звісно, старання учнів винагороджується, бо перемогли у квесті найкращі і найпрудкіші. Команда «Юліна банда» з школи №13 стала переможцем турніру, ІІ місце посіла команда «Дабл Софас» з 23 школи, а на третю сходину п’єдесталу піднялась команда «2на2», яка теж є представниками школи №13. Переможці конкурсу тримали в якості призу сертифікат на гру «Ескейп-квест кімната», де на них чекають нові загадкові пригоди.

Історичний квест присвячений 120-річчю Міського парку культури і відпочинку імені Т.Шевченка.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Політичний “стьоб” бійця-блогера “вибухнув” у соцмережах. ФОТО
Наступна : Голова Івано-Франківської ОДА зустрівся з Генконсулом Чеської Республіки. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×