В Івано-Франківську відбувся футбольний турнір «Футбол проти расизму». ФОТО

Сьогодні, 19 березня, в рамках відзначення Європейського тижня проти расизму (European Action Week Against Racism) в Івано-Франківську відбувся футбольний турнір «Футбол проти расизму».

Організаторами змагань є Молодіжна організація «СТАН» за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту та міського центру «Спорт для всіх». Чотири команди розіграли між собою почесні нагороди змагань, передає Станіславське ТБ з посиланням на ГК.

Зокрема, змагалися команди іноземних студентів (Нігерії та Гани), котрі проживають в Івано-Франківську та дві команди з Микитинців та Крихівців, котрі приймають участі в чемпіонаті міста з футболу серед аматорських команд. Турнір відбувся на міському центральному стадіоні «Рух».

Координатор проекту Ольга Олейніченко повідомила, що Івано-Франківськ позитивно сприйняв пропозицію проведення Європейського тижня проти расизму. Волонтери навіть не сподівалися, що під локацію місто виділить стадіон “Рух”.

“До нашої акції може долучитися кожен бажаючий. Ми вирішили провести цей спортивний захід в Івано-Франківську, щоб показати, що є толерантними, і готові інтегруватися до Європи”, – сказала Ольга Олейніченко.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Кримінальний огляд тижня на Івано-Франківщині. ВІДЕО
Наступна : Як виглядали позиції австрійських військ біля Івано-Франківська під час Першої світової. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×