В Івано-Франківську відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця

 Щороку у першу неділю вересня Україна відзначає День підприємця. В Івано-Франківську урочистості з нагоди цього професіного свята відбулися у кінотеатрі “Люм’єр”. 

Концерт розпочала найменша учасниця Христина Ткачук вітальною піснею.

Вступне привітальне слово надали заступнику міського голови Богдану Івановичу Білику:

“Біснес Прикарпаття  – це 3,5 тис підприємців області, які надають робочі місця 32 тис працюючих. Україна сьогодні досягла критичного стану безробіття,  а в Франківську ситуація стабільна. Ваша діяльність – це результат життя цілого міста. Основні кошти, які потрапляють в бюджет міста – саме податки, які ви сплачуєте, а це 45 млн грн – акцизного збору, 54 млн грн Єдиного податку. Якби не ви – не було б доріг, садків, майданчиків для дітей. Завдяки підприємництву є можливість будувати і створювати життя в Івано-Франкіську!”

 Грамотами від міської ради та ОДА заступник міського голови Богдан Іванович Білик нагородив найбільш  продуктивних підприємців малого та середнього бізнесу області.  

Керівник Ради підприємців Івано-Франківська Строїч Петро Степанович  також долучився до вітань:

“Держава таким днем визнала, що підприємці відіграють важливу роль у формуванні суспільства. Підприємництво формує вільних людей, та є запорукою того, що країна буде розвивась. Проте олігархат постійно хоче знищити систему вільних людей. Ми повинні бути більш організованими”, – побажав Петро Степанович присутнім.

Вітання пролунали від співочий дуету Володимира Бардецького та Нелі Романовської. На святкуванні вони вперше спрезентували свій новий кліп, посвячений бійцям АТО та подіям на сході.

Роль підприємництва велика в розвитку економіки держави.  Зважаючи на ситуацію в країні та війну на Сході саме підприємці малого та середнього бізнесу відіграли важливу роль як у волонтерстві, так і в прямому фінансуванні потреб бійців та порятунку нашої держави.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську Координаційний комітет виділив на допомогу учасникам АТО 133 тис грн
Наступна : На Рогатинщині керівники правоохоронних органів провели нараду

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×