В Івано-Франківську відбулася презентація книжкової виставки з нагоди 125 років від дня народження Павла Тичини. ФОТО

Сьогодні, 26 січня, у переддень ювілею з нагоди 125 років від дня народження Павла Тичини в читальному залі центральної бібліотеки, що на Пилипа Орлика, відбулася презентація книжкової виставки у форматі палітри ювілейних дат “Зродився з хвиль золотосиніх – феномен доби ”.

Виставка складається з 4-ох розділів. Перший присвячений біографії Павла Тичини, другий – творчість письменника, третій – Тичина у сучасному прочитанні та останній –  погляди різних критиків на творчість Павла Тичини.

“Павло Тичина – глибока, широка, неповторна людина, знакова постать, я б сказала, ліричний талант світового масштабу, затиснутий догмами радянської доби. Саме тому ми вирішили організувати такий захід, щоб кожен читач міг сам оцінити його вклад в українську літературу”, – каже Каретнікова Надія Володимирівна, провідний бібліотекар читального залу ЦБ

Триватиме виставка усього три дні з 26.01.16 по 28.01.16 р.

Довідково:

Павло Тичина — великий український поет-модерніст, перекладач, громадський діяч, новатор поетичної форми.

Зарубіжні поціновувані художнього слова двічі висували його твори на здобуття Нобелівської премії. Тичину називали «князем української поезії».

Зокрема, академік Єфремов відгукувався про нього так:

«Поет, мабуть, світового масштабу, Тичина формою глибоко національний, бо зумів у своїй творчості використати все багате попередніх поколінь надбання. Він наче випив увесь чар народної мови і вміє орудувати нею з великим смаком і майстерністю… Дивний мрійник з очима дитини і розумом філософа».

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині поліція затримала чоловіка з гранатою у кишені
Наступна : З’явилися фото та відео, де у Житомирі 18-річна дівчина через давні образи “намагалася замінувати” школу

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×