В Івано-Франківську вдруге відбудеться архіквест “Станіславівська фортеця”. ФОТО

28 квітня в Івано-Франківську у виставково-торгівельному центрі «Бастіон» стартував архіквест “Станіславівська фортеця” для студентів та школярів міста.

Такий архіквест – це проект Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Організаторами заходу виступили Інститут архітектури, будівництва і туризму (кафедра архітектурного проектування та основ туризму, студентська група А-15-1), Студентський парламент ІФНТУНГ, ГО центр «Генеза», які добре попрацювали при підготовці матеріалів та завдань, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу ІФНТУНГ.

Метою заходу стали мотивація молоді до вивчення історії міста, виховання у студентів громадської відповідальності за збереження історичної архітектурної спадщини, створення умов для саморозвитку студентів. За умовами заходу до участі запрошували студентську молодь вищих навчальних заходів міста та школярів старших класів.

На стартову точку АРХІКВЕСТ прибуло 8 команд у складі 4-х осіб кожна. Всі учасники та присутні отримали заряд позитиву та азарту, ще й дізнались багато цікавого про історію та архітектуру рідного міста.

Наступний АРХІКВЕСТ стартує 07.05. 2016 о 12.00 (Старт та фініш – Фортечна галерея «Бастіон», біля знаку-символу «Станіславівська фортеця»). Зареєструватись ще можна: http://vk.com/archiquest; +380958435454 (Дарій)

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Депутат-забудівник вирішив проконтролювати роботу комісії щодо незаконної забудови навколо міського озера. ФОТО
Наступна : На Прикарпатті село засипало градом. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×