В Івано-Франківську вчителям, які пройдуть ЗНО разом з учнями, міська влада обіцяє премію

Івано-франківських учителів закликають проходити зовнішнє незалежне тестування. Першому десятку сміливців, які успішно складуть ЗНО, міська влада Івано-Франківська обіцяє винагороду – кожному по 2 тисячі гривень. Вчителі таку ініціативу сприйняли здебільшого із ентузіазмом. На їхнє переконання, тестування дасть змогу вдосконалити свої знання і зрозуміти, що переживають учні, проходячи його.

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK.

Вчитель історії Володимир Половський не з чуток знає, як складати незалежне оцінювання. Ще 2013 року пішов на такий крок, аби випробувати себе в чомусь новому. Бо з тестуванням не мав справи ні у школі, ні в університеті. Тоді Володимир отримав максимальну кількість балів. Тепер свій досвід передає учням.

«Тепер я кажу своїм учням: ніколи не накручуйте себе в останні хвилини. Написав все – і крапка. Тому, що під впливом адреналіну можна наламати дров і свої результати значно зіпсувати», – радить учитель історії Володимир Половський.

В управлінні освіти сподіваються, що чимало івано-франківських учителів повторять вчинок свого колеги.

«Вчитель на один крок принаймні має йти попереду учня. Тоді учень буде відчувати, що він не покинутий, що вчитель теж знає, що таке взяти участь у ЗНО», – каже начальник управління освіти Наталія Микула.

Івано-франківським школярам така ідея до вподоби. «Це непоганий спосіб перевірки кваліфікації вчителів», – стверджує гімназист Захар Процюк.

Реєстрація на ЗНО стартувала 1-го лютого і триватиме до 4-го березня, та наразі жоден прикарпатський учитель на це тестування ще не зареєструвався.

Читайте також: Стали відомі дати проведення ЗНО в 2016 році

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську оголосили набір до Муніципальної інспекції з благоустрою
Наступна : На Івано-Франківщині назвали основні дороги, які ремонтуватимуть у 2016 році

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×