В Івано-Франківську тривають ремонти доріг та прибудинкових територій

В місті не зупиняються роботи з благоустрою дворів, асфальтування доріг та між будинкових територій.

Стан виконання робіт на трьох об’єктах міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом з директором департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайлом Смушаком перевірив особисто, передає Станіславське ТБ.

У дворі будинків на вулиці Бельведерська 44-50 та Довга 85 проводиться асфальтування міжбудинкового проїзду та майданчика для паркування автомобілів. Квартал з 5 будинків знаходиться на балансі МІУК.

“Минулого року в цьому дворі було зроблено комплексний благоустрій, прокладено бруковані доріжки. На цей рік заплановано асфальтування міжбудинкового проїзду та паркувального майданчика. Ми працювали з мешканцями спільно, адже було багато побажань. Зокрема, запроектували майданчик та зону для паркування, яких тут раніше не було”, – розповів-заступник директора КП “МІУК” Олександр Качанко.

На вулиці Національної гвардії 18-20, у дворах, проводять підготовчі роботи до брукування доріжок.

“Крок за кроком відбудовуємо наше місто. Мешканці цих трьох об’єктів, які ми відвідали сьогодні, давно чекали на ці ремонтні роботи. Ми докладаємо усіх зусиль, щоб вони були зроблені якісно та швидко”, – зазначив Руслан Марцінків.

Також роботи проводяться у мікрорайоні “Опришівці”,тут розпочали капітальний ремонт вулиці Блавацького. Депутат Івано-Франківської  міської ради від цього округу Василь Ревчук розповів, що першочергово на вулиці буде зроблено необхідне водовідведення. Адже раніше тут постійно збиралася вода, яка й знищила дорогу.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Сьогодні на Івано-Франківщині прогнозують до 28º тепла
Наступна : У Галичі четверо п’яних осіб намагалися скупатися у Дністрі

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×