В Івано-Франківську триває асфальтування доріг. ФОТО

Сьогодні, 30 серпня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків оглянув стан ремонтних робіт у місті.

На вул. Угорницькій завершують асфальтування. Минулого року тут почали роботи від вул. Надвірнянської, постелили нижній шар асфальту, забрукували тротуари. Цього року роботи завершують, продовживши ремонт аж до вул. Незалежності, укладуть верхній шар асфальтного покриття, передає Станіславське ТБ.

Руслан Марцінків зазначив, що затримали ремонт цієї вулиці через будівництво будинку. Чекали, доки прокладуть мережі та вивезуть будівельне сміття.

На прилеглій вул. Кисілевської вже завершили капітальний ремонт дороги. А впорядкувавши Угорницьку, остаточно закінчать, так звану, малу об’їзну. Це дозволить значно розвантажити рух транспорту на головних дорогах цього мікрорайону.

В іншій частині міста, на вул. Довгій, також продовжують комплексний ремонт. Напередодні тут заасфальтували дорогу, а тепер брукують тротуари. Встановлюють римську плитку, яка вирізняється підвищеною стійкістю до зношення. На ці роботи міська рада на минулій сесії передбачила фінансування додатково.

«Намагаємось комплексно впорядковувати вулицю за вулицею в усіх частинах міста. Майже на кожну сесію міськради виносимо нові об’єкти. Звісно, першочергово звертаємо увагу на ті ділянки, які потребують негайного ремонту. І це стосується не лише середмістя, але й мікрорайонів,» – розповів Руслан Марцінків.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині під час руху перекинувся автомобіль
Наступна : Івано-Франківськ одне із перших міст, де вже у вересні з’являться шкільні офіцери поліції. ВІДЕО STV

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×