В Івано-Франківську СТЕК достроково припинив опалювальний сезон

Сьогодні, 1 квітня, працівники «Івано-Франківськгазу» перекрили газ ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія», завершивши достроково опалювальний сезон 2015-2016 рр.

Причиною вимкнення стала заборгованість за послуги розподілу природного газу розподільчими мережами «Івано-Франківськгазу» за січень 2016 року у сумі 3,4 млн грн, що виникла не з вини СТЕК, повідомляє прес-служба підприємства.

Зазначимо, що аналогічне вимкнення за таку ж заборгованість загрожує також ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», передає Станіславське ТБ.

«З 1 січня цього року наша компанія розраховується за газ по-новому – кошти, які надходять від споживачів як плата за теплову енергію, зараховуються на спеціальний рахунок, з якого банк самостійно відповідно до затверджених НКРЕКП нормативів – відсотків від суми – перераховує їх як плату за природній газ на НАК «Нафтогаз» та ПАТ «Івано-Франківськгаз» – розповідає про проблему директор СТЕК Сергій Мельник. – У січні виникла колізія – державний регулятор не затвердив для місцевих газовиків норматив відрахувань, відповідно кошти за природній газ були перераховані банком виключно на НАК «Нафтогаз». Звідти й виникла ця заборгованість».

У СТЕК зазначають, що з лютого місяця справно сплачують за усі послуги, однак борг «тягнеться» з місяця в місяць. Тепловики сподіваються, що керівництво НКРЕКП зможе знайти вирішення цієї проблеми, адже з нею зіштовхнулися тепловики по всій країні.

«Дуже сподіваємося, що державний регулятор та профільне міністерство знайдуть вихід з цієї ситуації і дадуть нам змогу розрахуватися з боргом поступово, – додає Сергій Петрович. – Адже виходить, що через це непорозуміння страждають наші споживачі – через припинення газопостачання ми змушені припинити опалювальний сезон достроково».

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську податкова викрила підпільний цех з виробництва горілки. ФОТО
Наступна : В Україні знову зростуть ціни на алкоголь

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×