В Івано-Франківську шукають інвестора, який збудує квартири учасникам АТО

Івано-Франківський міськвиконком оголосив проведення інвестиційного конкурсу на участь у будівництві житлового будинку в мікрорайоні №4 на вул. Хіміків-Тролейбусна для забезпечення житлом учасників АТО.

Мова йде про будівництво багатоповерхівки на земельній ділянці неподалік новозбудованого дитячого садочка «Вишиванка».

Наразі ця земельна ділянка відведена управлінню капітального будівництва, передає Станіславське ТБ.

Як зазначив Володимир Ковальчук, начальник управління, за попередніми підрахунками це повинен бути 9-ти поверховий житловий комплекс із двома під’їздами, площею близько 4220 м кв.

«Забудовник, який буде залучений і виграє конкурс, він має сам розробити робочий проект і збудувати будинок. Стартова умова – не менше 12% житлової площі передати у комунальну власність. Вони мають бути повністю виконанні у спорядженні, а не «сирець». Потім ті квартири мають бути передані у комунальну власність і тоді рішенням виконкому будуть розподілені між учасниками антитерористичної операції», – наголосив Ковальчук.

Це буде трьохсторонній договір між міською владою, управлінням капітального будівництва та інвестором.

Ковальчук підкреслив, що будинок розрахований орієнтовано на 78-80 квартир, тобто учасникам АТО може бути передано близько 8-10 квартир. При цьому житлові площа повинні бути обладнанні сантехнікою, електрикою, підлогою та внутрішніми дверима.

Подавати свої документи забудовники зможуть на протязі місяця часу. Кінцевий термін подачі заявок – за три дні до закінчення конкурсу.

Щодо самого розподілу квартир для учасників антитерористичної операції, то тут може бути заучена Громадська рада при відділі розподілу житла та самі учасники АТО.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпатська самбістка Олена Сайко стала мамою. ВІДЕО
Наступна : У “Бандерівському схроні” триває толока, організована ветеранами АТО. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×