В Івано-Франківську ще одна шкільна їдальня не пройшла перевірку харчування учнів. ФОТО

Днями управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради перевірило стану організації харчування учнів у школі № 19, передає Станіславське ТБ.

Послуги з організації гарячого харчування у даному закладі надає приватний підприємець Сакайлюк Марія Василівна.

У ході перевірки комісія встановила наступне:

Спостерігається невідповідність вагових норм у примірному двотижневому меню, щоденному меню – розкладі, контрольній порції  та виданій порції учням. Не проводиться контроль температурного режиму їжі, яка видається учням.

За кількістю та асортиментом у шкільному буфеті переважають фасовані кондитерські вироби (7 найменувань, що становить 34% від загального асортименту страв); 42% від загального асортименту становлять вироби власного виробництва (салати – 29%, випічка – 13%).

Салати власного виробництва зберігаються без холодильного обладнання, використовується кетчуп для поливки хлібо – булочних виробів.     

В асортименті кондитерських виробів наявні продукти, до складу яких входять заборонені харчові добавки.

Приміщення для зберігання продуктів харчування у незадовільному стані:

– склад для зберігання овочів:  не контролюється температура і вологість; приміщення брудне, на стелажах зберігається посуд, фасовані соки;

– склад для сипучих продуктів:  виявлено розлитий в горнятках нектар бананово- яблучний, оцет, лимони, часник, встановлено 2 холодильники  з написом «молочні продукти» та «м’ясні продукти».

– кімната для відпочинку працівників харчоблоку: зберігаються яйця. У  приміщенні харчоблоку виявлено яєчну шкарлупу та сухарі в картонних ящиках на підлозі.

Не витримуються вимоги товарного сусідства: в холодильнику для зберігання м’ясних продуктів виявлено сир кисломолочний та відварний рис, в  морозильній камері – заморожені продукти невстановленого походження.

На столі (марковання «ХЛІБ») розміщено поряд з хлібом салати та соки, розлиті в горнятках.

На столі (марковання «СИРА РИБА») розміщено напівфабрикат сирників, тісто та куряче філе.

Термін використання дезінфікуючих засобів протермінований. Не представлені супровідні документи на підтвердження якості миючих та дезінфікуючих засобів.

Сильна  задимленість приміщення харчоблоку та часткова задимленість обідньої зали. Витяжна вентиляція не функціонує належним чином. Обладнання застаріле та потребує заміни.

Наявний поодинокий пощерблений посуд, частково неякісно помитий.

Проведено відбір зразків страв для  фізико-хімічних та  мікробіологічних досліджень (сосиска в тісті, масло солодковершкове).                   

Читайте також: Активісти поділилися враженнями від перевірки шкільних їдалень Івано-Франківська. ФОТО

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У львівській друкарні видали дитячі листівки із зображенням Коломиї. ФОТО
Наступна : Франківець Юрій Рудь переміг на турнірі з боїв без правил. ФОТО/ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×