В Івано-Франківську рух ЧЕСНО та депутати міської ради визначать головні пріорітети розвитку міста

На третій сесії Івано-Франківської міської ради, 28 січня, активісти громадського руху “ЧЕСНО” звернулись до депутатів із зверненням сформувати 10 найважливіших, на їх думку, пріоритетів розвитку міста, передає Станіславське ТБ.

Звернення на сесії міської ради надав усім керівникам фракцій місцевий координатор громадського руху “ЧЕСНО” в Івано-Франківській області Віталій Світлик. Окрім прохання визначити 10 пріоритетів розвитку міста, активіст попросив надати інформацію про місце знаходження та години прийому громадських приймалень партій та окремих депутатських приймалень.

“Отриману інформацію ми розмістимо на сайті руху “ЧЕСНО” і розповсюдимо у місцевих ЗМІ та соціальних мережах для того, щоб мешканці міста могли звернутись із своїми проблемами до депутатів” – розповів про ініціативу Віталій Світлик.

Таким чином, звернення від фракції ВО “Батьківщина” в Івано-Франківській міській раді підписав Руслан Терешко, від ВО “Свобода” – Роман Онуфріїв, від фракції “Об’єднання “Самопоміч” – Ірина Кулинич, від місцевого “УКРОПу” – Володимир Олійник, а голова фракції БПП “Солідарність” Петро Шкутяк взяв звернення на ознайомлення, однак досі не підписав. Від Української Народної Партії, яка не має фракції у міській раді, звернення пообіцяв підписати Віктор Анушкевичус. Оскільки колишній очільник Івано-Франківська був відсутній на останній сесії через сімейні обставини, то пообіцяв особисто зустрітись із координатором руху “ЧЕСНО” у понеділок.

До 10 лютого 2016 року представники руху “ЧЕСНО” планують отримати відповіді на звернення та опрацювати пріоритети, які ставлять за головні депутати чинної міської ради. Результати будуть оприлюднені в березні 2016 року під час публічного форуму у рамках кампанії “Стеж за грошима”.

Нагадаємо, напередодні сесії Івано-Франківської міської ради рух ЧЕСНО у рамках кампанії “Стеж за грошима” проаналізував декларації депутатів, щоб виявити корупційну складову або потенційну залежність міських обранців від власних інтересів, а не від волі виборців. До уваги були взяті доходи депутатів Івано-Франківської міської ради за 2014 рік. Відеосюжет дивіться ТУТ.

Слід нагадати також і про те, що в Івано-Франківській міській раді сьомого демократичного скликання є 42 депутати, у шостому скликані було 60. У раді представлено шість партій. За результатами виборів до міської ради потрапили 14 депутатів (33% від загальної кількості), які вже обиралися на попередніх скликаннях. Загалом міська рада оновилася на 67%, але це не означає, що в раду не потрапили депутати попередніх скликань (1-5 скликання).

1 грудня 2015 року перед першою сесією Івано-Франківської міської ради Громадський Рух ЧЕСНО в рамках кампанії “Стеж за грошима”презентували результати моніторингу витрат партій та кандидатів на вибори.

Рух ЧЕСНО наголосив, що далі стежитиме за грошима через декларації та за тим, чи стиль життя відповідатиме декларації. Також будемо аналізувати відвідування депутатів і повідомляти про прогульників Івано-Франківської міської ради. Результати моніторингу відвідуваності депутатів міської та обласної ради рух ЧЕСНО оприлюднив перед виборами.

Читайте також: У Франківську активісти під стінами міської ради зустрічали депутатів “прогульників”.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Верховинщині захворіло 136 осіб на ГРВІ
Наступна : В архбудінспекції не можуть встановити чи нове будівництво біля Франківського міського озера є законним

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×