В Івано-Франківську розпочалась зустріч з лідером “Народного Контролю” Дмитром Добродомовим.ФОТО

В Івано-Франківську в приміщенні “Просвіти” розпочалась зустріч громадськості з лідером партії “Народний Контроль”, народним депутатом Дмитром Добродомовим.

«Одне із головних досягнень Майдану – це сформований суспільний запит на нову політичну якість. Але аналізуючи роботу нового складу парламенту, я як народний депутат можу сказати: ВРУ не відповідає на цей запит. У жовтні відбудуться місцеві вибори, які стануть лакмусовим папірцем, чи готові ми до змін. Зараз робиться все, щоб заблокувати прохід у владу волонтерів, учасників АТО, громадських активістів, журналістів. Під видом начебто нормальних законів нинішні можновладці хочуть унеможливити доступ до влади цих людей. Утім «ГР «Народний контроль» об’єднав громадські організації, активістів, волонтерів, учасників АТО, людей, які повинні бути максимально представлені у владі, самоврядуванні», – сказав Добродомов на зустрічі з франківцями.

Як повідомив нардеп, в Івано-Франківську від партії ГР “Народний контроль” балотуватиметься керівник ГО “Стимул”, підприємець Андрій Корнієнко. Коломию представлятиме депутат міської ради Геннадій Романюк. У  Косові свої сили від “Народного контролю” спробує Володимир Зузяк –учасник бойових дій на Сході, лідер громадського руху “Активна громада”. У Бурштині партія “Народний контроль” висуває підприємця Ярослава Корду.

Дмитро Добродомов
Дмитро Добродомов

 

 

1 коментар

  • Судячи по висуванцях, “Народний котнроль” – хрень повна. Результати цих виборів, для простих людей будуть ще гірші ніж минулих років.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Синод Єпископів в Івано-Франківську планує удосконалити церковний календар
Наступна : СБУ звинуватила прикарпатських посадовців у розкраданні нафти. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×