В Івано-Франківську розгорівся скандал довкола старої кам’яної бруківки

В Івано-Франківську розбирають стару автентичну кам’яну бруківку на вулиці Привокзальній, а на її місці облаштовують сучасну антикишеню, передає Станіславське ТБ.

Роботи тривають уже декілька днів, натомість франківці здійняли у мережі цілу хвилю протесту з цього приводу. Громадські активісти вимагають, аби комунальники пояснили куди саме буде відвезена стара бруківка. У спільності Комуналка ІФ з цього приводу розгорівся цілий скандал. Активіст Денис Квасов навіть заявив, що за свідченням водіїв автобусів, цю бруківку прямо із вокзалу везуть на територію приватного будинку. 

У свою чергу Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак у мережі Фейсбук написав з цього приводу офіційне пояснення. У тексті йдеться про те, що стара бруківка буде передана на зберігання в комунальне підприємство “МДК” і буде використовуватись для ремонту на тій же вулиці Привокзальній, однак тільки при потребі.

“Друзі! Щодо робіт на вул. Привокзальній. Не потрібно шукати проблеми там, де її немає. Відбувається влаштування антикишені, покликаної: 1. Забезпечити безпеку пішоходів; 2. Підвищити зручність для руху пішоходів; 3. Забезпечити доступність людей з обмеженими можливостями. Всі роботи виконуються згідно погодженого проекту. Стара бруківка по акту буде передана на зберігання в комунальне підприємство “МДК” і буде використовуватись для ремонту на тій же вулиці Привокзальній, при потребі. А, і робити з старої бруківки антикишеню через її ребристий характер технологічно неможливо”, – пише Смушак.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську одружився депутат міської ради. ФОТО
Наступна : В Одесі презентували перший український аніме-фільм “Микита Кожум’яка”. ТРЕЙЛЕР

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×