В Івано-Франківську проходитиме учнівський кібер-турнір з “Вормікс”

У цю суботу, 26 грудня, у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбудеться кібер-турнір з комп’ютерної гри “Вормікс”.

З метою зацікавлення учнівської молоді проблемами та технологіями інформатикита сучасної комп’ютерної техніки, в рамках «Національної програми інформатизації України», за підтримки ГО «Івано-Франківський ІТ кластер», кафедра інформатики ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» виступила організатором кібер-турнір з комп’ютерної гри “Вормікс”.

До участі запрошуються учні 7-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій та коледжів. В програмі заходу: науково-популярна лекція з сучасних технологій розробки ігрового програмного забезпечення та основне ігрове змагання. Організатором цього турніру виступила кафедра інформатики.

Ця гра відноситься до жанру 2D-«шутера» з елементами стратегії. Тому для перемоги в турнірі недостатньо бути лише вправним гравцем, необхідно мати й власну тактику.

У рамках «Національної програми інформатизації України» потенційнм студентам також запропонують відвідати лекцію з технологій розробки комп’ютерних ігор.

Популярність «Вормікс» підтвердили більше сотні охочих взяти участь у кібер-турнірі.

А головним призом турніру є планшетний комп’ютер Samsung Galaxy Tab 3.

Реєстрація ще відкрита на сайті кафедри інформатики.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Відомому спортсмену та олімпійцю Вірастюку потрібна допомога
Наступна : У Франківську вихідців із Близького сходу підозрюють у розбещені двох дівчаток 12-ти і 11-ти років

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×