В Івано-Франківську презентували роботи “брендових” київських митців. ФОТО

Сьогодні, 1 квітня, в Івано-Франківському виставковому залі НСХУ відбулося відкриття виставки київських художників та скульпторів.

30 митців зі столиці привезли до Івано-Франківська близько 40 живописних картин та шість бронзових скульптур, повідомляє Станіславське ТБ.

Голова правління КОНСХУ Віктор Коновал, стверджував, що перш ніж привезти виставку до Франківська роботи для неї пройшли складний відбір. 

“Нам було дуже важливо представити не просто рядових художників, а брендових художників, якими пишається Київ, ми і вся Україна. Ці художники є безумовно частиною Івано-Франківська, як складової частини культури нашої держави. Ми раді, що привезли картини сюди, бо поїхати в Київ і побачити їх може не кожен”, – каже Віктор Коновал.

Добираючи роботи на цю виставку організатори виходили з двох принципів: різноманітність та брендовість художників, яких не завжди побачиш на виставці навіть у Києві.

Віктор Коновал зізнався, що почуває себе на цьому заході у своїй тарілці, що його дуже тішить. А так багатолюдно як сьогодні у виставковій залі Івано-Франківської НСХУ не завжди буває на київських виставках.

Захід відвідала і владна верхівка області, зокрема, міський голова Руслан Марцінків, голова облради Олександр Сич та заступник голови ОДА Ігор Пасічняк.

Слід зазначити, що в липні у Києві планується виставка-відповідь франківських художників, яка відбудеться у приміщенні КОНСХУ.

На виставці глядачі мали змогу насолодитися справжнім мистецтвом та познайомитися з великими митцями України. Тут були представлені і портрети і пейзажі. Кожен міг знайти те, що близьке саме йому. Але одне було помітним одразу – у кожній картині її автор розкриває свою душу, що передається через пензлик до глядача.

Переглянути виставку можна буде упродовж трьох тижнів.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську зіткнулися дві іномарки. ФОТО
Наступна : В Івано-Франківську податкова викрила підпільний цех з виробництва горілки. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×