В Івано-Франківську презентували кліп “Нині прийде Миколай”

Сьогодні, в Івано-Франківську у готелі “Станіславів” відбулася презентація нової дитячої християнської програми “Ангел нашої вулиці” та кліпу “Нині прийде Миколай”.

Презентувала кліп на пісню “Нині прийде Миколай” телестудія “Апостол” за участю учнів театру-студії “Primavera”.

Ідея кліпу полягала в допомозі дітям повірити в чудо, в реальність особи Святого Миколая, у те, що ангели – Божі посланці, присутні біля нас і допомагають нам щодня. В основу кліпу лягла проста історія про дітей, які пишуть листи до Миколая. В них просять не тільки матеріальних подарунків, але й духовних – миру в Україні, добра для всіх дітей. Після чарівної ночі їхні дитячі мрії здійснюються.

Під час презентації також відбулося знайомство з театром-студією “Primavera” та представлення нової дитячої християнської програми “Ангел нашої вулиці”, яка незабаром має з’явитись на телеекранах. Програма, а радше серіал для дітей, «Ангел нашої вулиці» має не лише євангелізаційну мету – ознайомлювати наймолодших християн із цікавими сторінками Книги книг, – а й через колізії на екрані плекати в дітей емпатію, вміння розрізняти добро й зло, дорожити дружбою. Серіал цікавий також тим, що в ньому вдало поєднується гра юних акторів, бесіди з ними «дорослого», тобто Ангела, та мультфільму, що, власне, переповідає біблійні сюжети, події в яких проектуються на сучасність. «Ангел нашої вулиці» – це спроба в ненав’язливій формі донести до дитини думку про те, що Бог – найкращий друг і порадник.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Україні сепаратисти спробували створити ще одну фейкову республіку. ФОТО
Наступна : Нічне ДТП у Івано-Франківську: водій-порушник намагався втекти з місця аварії. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×