В Івано-Франківську презентували «Календар покоління гідності»

У рамках заходу з популяризації сучасної книжкової продукції місцевих видавництв та авторів «Сторінками української книги» у фортечній галереї «Бастіон» презентували «Календар покоління гідності».
 
У видання, видрукуване у видавництві «Фоліант», увійшли дитячі малюнки, відібрані за результатами конкурсу, який проводився департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Загалом це понад 60 робіт, автори яких проживають в різних куточках Івано-Франківщини. Серед більш ніж 250 учасників найменшій виповнилося лише 8 років і мешкає вона у Запоріжжі, передає Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу ОДА.

Директор департаменту Ігор Дебенко на презентації подякував усім, хто долучився до створення «Календаря покоління гідності», який, на його думку, увібрав у себе все те, що має сьогодні особливе значення для багатьох поколінь українців.

«Цей календар відображає не лише святкові моменти, а й ментальність сучасного українця, сучасної сім’ї, ті цінності та події, які найбільшою мірою важливі для кожного з нас, – зазначив Ігор Дебенко. – Бажаю, щоби ми всі разом були гідними українцями й творили гідну державу».

Кожен, хто брав участь у створенні календаря, отримав екземпляр видання у подарунок. Додамо, що наклад календаря складає 500 екземплярів.

  • Фото прес-служби ОДА
  • Фото прес-служби ОДА
  • Фото прес-служби ОДА
  • Фото прес-служби ОДА
  • Фото прес-служби ОДА
  • Фото прес-служби ОДА

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Споживання природнього газу на Прикарпатті зменшилось на 20%
Наступна : Бойові мистецтва, вистави та суші: у Франківську стартував фестиваль японської культури “Satori Fest”.ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×