В Івано-Франківську Порошенко спростував чутки про мобілізацію

Про це президент України Петро Порошенко заявив під час брифінгу  у рамках свого робочого візиту на Прикарпаття.

Журналісти попросили гаранта прокоментувати чутки, що нібито військовозобов’язаних чоловіків будуть забирати в армію ледь не на виборчих дільницях, передає Станіславське ТБ.

Президент наголосив, що такі розмови спрямовані  аби зірвати виборчий процес. 

“Я думаю, що така інформація не випадково з’являється прямо напередодні виборів для того, аби спробувати зірвати виборчий процес.  Очевидно, що ці питання вирішуються на рівні президента і законодавства. Я хочу наголосити на тому, що остання хвиля мобілізації була завершена ще у вересні. Остання хвиля демобілізації, як я і обіцяв, була проведена на кінці вересня. Зараз у результаті дипломатичних зусиль України , мене як президента, коаліції, яка підтримує нас у світі, ми забезпечили режим припинення вогню і режим перемир’я, який зараз дотримується.  Більше того, підтримуються пропозиції української сторони щодо відведення танків, легкої артилерії і мінометів. Жодної необхідності оголошувати зараз мобілізацію  не існує”, – зазначив Петро Порошенко.

У свою чергу він підкреслив, що українські сили мають бути напоготові у разі, якщо агресор і окупант відновить бої дії. 

“Окремо хочу наголосити, що пізніше восени буде призов військовозобов’язаних. Це не є мобілізація. Це будуть юнаки до 20-ти років, в обмеженій кількості, не спрямовані для проведення антитерористичної операції, а для проходження військового вишколу. Але найближчими тижнями ми не плануємо це робити”, – підмітив президент.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Франківську неподалік міської лікарні затримали чоловіка з гранатою та боєприпасами. ФОТО
Наступна : Більше половини українців вважає, що вибори нічого не змінять

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×