В Івано-Франківську поліція затримала двох перехожих із наркотиками

Вчора вранці на одній із вулиць міста Івано-Франківська поліцейські, які перебували на маршруті патрулювання, помітили особу, яка поводила себе підозріло. При поверхневому огляді 19- річного юнака було виявлено та вилучено згорток паперу білого кольору із вмістом насіння рослинного походження темно-зеленого кольору.

Інший схожий випадок зареєстровано близько опівночі. При проведенні заходів, щодо забезпечення публічного порядку в 29-річного місцевого жителя також виявили наркозілля, зовні схоже на «Канабіс», яке було вилучено та направлено на проведення експертизи, передає Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу Нацполіції.

За словами хлопців, наркотики вони зберігали для власного споживання безмети збуту.

За цими фактами розпочаті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення,придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів,психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Тисмениччині 20-річний водій не впорався з керуванням і з’їхав у кювет
Наступна : Петро Порошенко під Донецьком потрапив під обстріл бойовиків

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×