В Івано-Франківську перевірка харчування у школах не показала порушень, на черзі садочки

В Івано-Франківських школах сніданки та обіди відповідають встановленим нормативним документам. Такі результати показала перевірка, яку здійснювали громадські активісти, передає Станіславське ТБ.

Нагадаємо, 24 лютого, представники ГО “Мами Прикарпаття”, ГО “Контроль”, ДП “Івано-Франківськстандартметрологія” та журналісти провели перевірку шкільних їдалень в Івано-Франківську.

Тоді, активісти відібрали зразки запропонованого у школах гарячого харчування для проведення споживчої експертизи його якості та безпечності. Зокрема, відбори зразків здійснювалися у чотирьох школа – №1, №4, №26, №5.

Читайте також: Активісти та ЗМІ перевірили, що їдять школярі в Івано-Франківську. ФОТО

Сьогодні, 24 березня, громадські активісти провели брифінг із журналістами, щоб підбити підсумки перевірки відібраних зразків.

В ході проведених досліджень було встановлено, що зразки відповідають встановленим нормативним документам.

«Результати для нас є очікуваними. Як громадські активісти, ми не мали можливості потрапити на кухню, оскільки не мали на це права. Ми лише брали на дослідження ті сніданки, які купили у їдальні. Цим ми хотіли показати, що будь-яка мама  чи батько може прийти у школу і дізнатися, що їсть їхня дитина» – зазначає керівник ГО «Мами Прикарпаття» Мар’яна Вершиніна.

Представники громадкості додають, що із підприємцями, які надають неякісні послугу,  будуть вимагати розривати договори.  

Вершиніна зазначає, що серед батьків існує запит щодо перевірки громадського харчування у дитячих садочках, однак активісти не мають на це відповідних правових основ. Тому вони готові звертатися до відповідних спеціалістів.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : ДТП на пасічнянському мості: жінка-водій на “Хонді” зіткнулася з мінівеном. ФОТО
Наступна : В Івано-Франківську згорів автомобіль, власник стверджує, що це підпал. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×