В Івано-Франківську патрульні оштрафували народного депутата на 425 гривень

Сьогодні, 27 лютого, в Івано-Франківську патрульні поліцейські виписали штраф народному депутату України Юрію Солов’ю. 

Про своє перше спілкування із патрульними нардеп написав на сторінці у мережі Фейсбук, передає Станіславське ТБ.

“Сьогодні вперше мав можливість спілкуватись з новою поліцією. За відсутність полісу цивільного страхування виписали штраф в розмірі 425 грн. В понеділок йду платити. P.s. Для тих хто кричить, що все пропало і нічого не змінюється. Змінюється”, – йдеться у повідомленні депутата.

 

1 коментар

 • Але Соловей лох, ще й депрутат а мав колись бути мером! Позорисько не знати закону та правил ДР!!!!Отож, Відповідно статті 16 (Основні права та обов’язки водія транспортного засобу) Закону України від 30.06.1993, № 3353-XII “Про дорожній рух”:
  Водій зобов’язаний:
  – мати при собі та на вимогу працівників міліції, передавати для перевірки посвідчення, реєстраційні та інші документи, що підтверджують право на керування транспортним засобом, а також дорожні (маршрутні) листи і документи на вантаж, що перевозиться (крім власників транспортних засобів, які використовують їх в індивідуальних некомерційних цілях), а у випадках, передбачених законодавством, страховий поліс (сертифікат) про укладання договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів та ліцензійну картку на автомобільний транспортний засіб у разі надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів.

  Як бачимо із вищезазначеного, водій зобов’язаний мати при собі та на вимогу працівників міліції передавати для перевірки страховий поліс лише у випадках, передбачених законодавством. Ці випадки чітко прописані в Законі України від 01.07.2004, № 1961-IV “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів”.

  Згідно з пунктом 21.2. цього Закону № 1961-IV, контроль за наявністю договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів Державтоінспекцією МВС України здійснюється:
  1. під час проведення державного технічного огляду,
  2. реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, а також
  3. при складанні протоколів щодо порушень правил дорожнього руху
  4. оформленні матеріалів дорожньо-транспортних пригод
  Контроль наявності страхового полісу може здійснюватися тільки під час проведення державного технічного огляду, реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, а також оформленні матеріалів дорожньо-транспортних пригод

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Знайдено раритетні креслення будівель на Івано-Франківщині зроблені ще у 30-х роках минулого століття
Наступна : В Івано-Франківську замінували Ратушу. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×