В Івано-Франківську ОПОРА звернулась до міліції через факт підкупу виборців. ФОТО/ВІДЕО

Напередодні так званого “дня тиші” в Івано-Франківську роздавали листівки, у яких пропонувалося безкоштовне обстеження для людей у приватній клініці організоване за підтримки кандидатів від БПП “Солідарність”.

Про це передає громадська мережа “ОПОРА”, пише Станіславське ТБ.

ОПОРА виявила, що безкоштовне медичне обстеження пропонували для чоловіків і жінок з метою попередження та профілактики онкозахворювань у клініці «Мед-Атлант».

У листівці зазначено, що дане обстеження організоване за підтримки кандидатів від БПП «Солідарність» Віталія Монастирського та Сергій Палійчука (кандидат до міськради). Спостерігач ОПОРИ підтвердив, що дана послуга у клініці надається безкоштовно , але лише мешканцям округу №71 до обласної ради, у якому балотується кандидат Монастирський.

Працівниця клініки на відео підтвердила, що дана послуга проводиться тільки для мешканців округу №71.

Представник ОПОРИ звернувся до Івано-Франківського міського відділення УМВС в Івано-Франківській області з проханням перевірити цей факт на наявність ознак підкупу виборців.

«Ми на цей факт звернули увагу через те, що частина 4 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняє проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів та послуг. Зважаючи на те, що про ці безкоштовні послуги раніше інформували листівками з зображенням кандидатів у депутати, а безкоштовні послуги надаються в межах конкретного виборчого округу, наші представники звернулися з заявою у правоохоронні органи, щоб вони перевірили виявлений факт на наявність ознак підкупу виборців», коментує Іван Маруняк, координатор ОПОРИ на Івано-Франківщині.

Нагадуємо, що частиною 3 статті 160 Кримінального кодексу України передбачено покарання за здійснення передвиборної агітації шляхом надання підприємствам, установам, організаціям неправомірної вигоди або надання безоплатно товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення найменування, символіки, прапора політичної партії, вартість яких не перевищує розміру, встановленого законодавством), робіт, послуг.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Івано-Франківськ готується до “дня тиші” – із білбордів зривають передвиборчу агітацію. ФОТОФАКТ
Наступна : На Прикарпатті комунальні підприємства спожили теплоенергоносіїв майже на 300 млн грн

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×