В Івано-Франківську оголосили набір до Муніципальної інспекції з благоустрою

В Івано-Франківську розпочинаєтся набір до Мунціипальної інспекції з благоустрою.

Про це у соцмережі Фейсбук повідомив директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак, передає Станіславське ТБ.

“Нам потрібні молоді активні хлопці та дівчата з активною громадянською позицією навести в місті порядок, які мають юридичну освіту, хорошу фізичну форму, а також бажання працювати. Досвід роботи не обов’язковий”, – написав він.

Інспекція створюється на базі Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міської ради.

У щоденні завдання інспекторів входитиме, зокрема, боротьба з самовільним виконанням земляних робіт, самовільним встановленням МАФ, стихійною торгівлею, незадовільним санітарним станом території, порушенням вимог до розміщення вивісок і реклами тощо.

Новим інспекторам обіцяють заробітню плату у 5 тисяч гривень. Окрім цього, працівників інспекції обіцяють преміювати за виконану роботу на підставі виконання плану приписів та протоколів.

Працівники інспекції отримають службовий транспорт (велосипед, моторолер, або автомобіль) та повний пакет соціального забезпечення.

Подавати заявку можна за адерсою  м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 7, Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою. Заяви приймаються в робочі дні до 15 березня, з 8 до 17 год., обід з 12 до 13 год.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : “Маршрутка розбита, тече, сидіння мокрі “: пасажири про автобус “Верховина – Івано-Франківськ”. ФОТО
Наступна : В Івано-Франківську вчителям, які пройдуть ЗНО разом з учнями, міська влада обіцяє премію

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×