В Івано-Франківську обговорюватимуть створення нової Конституції України

25 листопада з 12.00 до 14.00 00 у м.Івано-Франківськ, за адресою: вул. Шевченка,57, ПНУ ім. Василя Стефаника, аудиторія 25 (вхід з вул. Шевченка) відбудеться громадська зустріч на тему «Створення нової Конституції України: від договору політичних еліт до спільної громадянської волі».

Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД), з метою започаткування загальнонаціонального, всебічного процесу створення нової Конституції, ініціює в усіх регіонах країни серію громадських обговорень, покликаних розпочати конституційний процес в основі якого лежатиме всеохоплюючий суспільний діалог, що є обов’язковою нормою демократичних країн.

Результатом цього процесу має стати проект нової Конституції, створеної як компроміс всіх зацікавлених сторін, який дозволить зберегти цілісність і сувернітет країни.

Участь у заході візьмуть:

 • Дмитро Український, експерт Центру політико-правових реформ
 • Геннадій Друзенко, Урядовий уповноважений з питань етнонаціональної політики. Провідний експерт у сфері конституційного права.
 • Віктор Жердицький, народний депутат України ІІІ скликання
 • Сергій Кіщенко, член правління Міжнародного центру перспективних досліджень
 • Тарас Стецьків, народний депутат України V, VI, VIIскликань

До участі у обговоренні запрошено представників громадських організацій Івано-Франківщини, органів місцевої влади та самоврядування, викладачів Вищих навчальних закладів, представників бізнесу, підприємців, журналістів, політично-активних громадян тощо.

Питання до обговорення:

 • Яка нова Конституція потрібна Україні?
 • Як створити нову Конституцію на основі консенсусу навколо ключових цінностей?
 • Хто та що блокує створення нової Конституції на основі суспільної згоди?
 • Яка роль громадськості у процесі створення нової Конституції України?
 • Яким чином новий Основний закон, розроблений за результатами широкої громадської участі, може сприяти збереженню України?
 • Міжнародна практика проведення інклюзивного процесу: що може бути корисним для України?

Захід проводиться в рамках проекту «Використання світового експертного досвіду та проведення публічних консультацій в процесі внесення змін до Конституції України», що впроваджується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Для участі у заході потрібно заповнити реєстраційну анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1tv8oSf9tU9iKPpREm3MJH8a9cJ7RBcPZOd_NqJhr-jE/viewform

 

За додатковою інформацією просимо звертатися до контактної особи Світлика Віталія за електронною адресою: Svitlyk.v.e@gmail.com або за телефонами: 066 126 84 25 та 097 399 64 65

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Ще один авторагуль припаркувався посеред тротуару. ФОТО
Наступна : Волонтерів Івано-Франківської області нагородили медаллю “Народний волонтер Прикарпаття”. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×