В Івано-Франківську обговорили стан реалізації проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”. ФОТО

25 березня в Івано-Франківську відбулося засідання Обласної координаційної ради III фази проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ” (Проект МРГ – ІІІ).

До складу Ради увійшли представники місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, інші центральні органи виконавчої влади та Проекту МРГ – ІІІ, повідомляє Станіславське ТБ.

Основною метою засідання було обговорення стану реалізації Проекту – МРГ – ІІІ в області та інших актуальних питань щодо його впровадження, зокрема: результати і перспективи втілення громадських ініціатив на місцях та співфінансування мікропроектів громад з обласного бюджету.

Під час засідання представники районів та міст партнерів Проекту, а саме Верховинського, Городенківського, Калуського, Коломийського, Косівського, Надвірнянського, Тлумацького і Тисменицького і міст Коломия і Надвірна мали змогу поділитися досвідом з реалізації ініціатив громади, а також висловити свої пропозиції та ідеї стосовно покращення цього проекту. 

ІІІ фаза проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” впроваджується в області за двома напрямками: реалізація мікропроектів громад сільських населених пунктів та реалізація компоненту з розвитку міст.

Під час засідання також обговорили результати виконаних робіт та співфінансування з ОБ, на яке у 2016 році виділили 154,4 тис грн.

Окрім цього, 30-31 березня планується круглий стіл, де люди зможуть отримати максимальну інформацію з питань, які їх цікавлять найбільше.

Слід зазначити, що на стадії планування вже знаходиться IV фаза, в яку хочуть включити і муніципальний компонент.

“Нам потрібно працювати настільки, щоб у майбутньому на нас рівнялися і Тернопільська, і Хмельницька та інші області”, – підбили підсумок засідання.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті перекинувся мотоцикл, двоє людей травмувалися
Наступна : Поліція показала відео з місця інциденту, де двоє чоловік побили та підпалили товариша по чарці

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×