В Івано-Франківську обговорили перспективи розвитку освіти регіону. ФОТО

Нещодавно, на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся міжрегіональний семінар керівників органів управління освітою на тему «Перспективи розвитку освіти регіону в умовах децентралізації державного управління».

Захід проводився за ініціативи Офісу реформ в Івано-Франківській області, відповідно до спільного плану роботи департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації та інституту післядипломної освіти, повідомляє прес-служба ІППО.

У ньому взяли участь начальники відділів (управлінь) освіти, завідувачі РМК (МК), директори МЦ (ІМЦ).

З вступним словом до гостей звернувся ректор ІФОІППО Роман Зуб’як, який люб’язно привітав та представив учасників що презентували свої доповіді, оголосив структурно-часову модель роботи.

У першій половині семінару звучали інформаційні повідомлення, в яких передували питання формування системи освіти в територіальних громадах та районах. Свої виступи представили: Григорій Науменко, методист вищої категорії відділу стратегії розвитку освіти Інституту модернізації змісту освіти МОН України, кандидат філософських наук; Дмитро Дзвінчук, доктор філософських наук, професор ІФНТУНГ; Роман Зуб’як, ректор ІФОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент розглянув процес підготовки педагогічних працівників та керівних кадрів до впровадження змін.

У другій половині семінару за участю Віктора Кімаковича, директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації відбулася дискусія з питань особливостей організації структурної моделі освіти в умовах децентралізації; основних складових моделювання освітнього середовища в процесі формування об’єднаних громад; якості освітніх послуг як базового показника задоволення потреби громади в процесі реформування освіти; організації підготовки керівного та педагогічного складу навчальних закладів до запровадження якісних змін.

  • Фото з сайту http://www.ippo.if.ua/
  • Фото з сайту http://www.ippo.if.ua/
  • Фото з сайту http://www.ippo.if.ua/
  • Фото з сайту http://www.ippo.if.ua/
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Коломиї до виконавчого комітету увійшли чиновники, підприємці, пенсіонери, юрист і безробітний. СПИСОК
Наступна : Через три роки храм у Галицькому районі все-таки відреставрували. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×