В Івано-Франківську не вщухає скандал у медакадемії щодо оплати за навчання студентами-іноземцями. ВІДЕО

Жодних боргів студенти-іноземці перед Медичним університетом не мають, а конфлікт із фірмою “Скайнет ІФ”, яка відправила їх на навчання має вирішуватись у судді.

Принаймні така позиція ректора вишу, Миколи Рожка, передає Станіславське ТБ.

Нагадає, нещодавно студенти-іноземці виступили проти оплати коштів фірмі, яка скерувала їх на навчання, адже, за їхніми словами, їм щороку доводиться платити кількасот доларів.

Читайте також: В Івано-Франківському медуніверситеті скандал: студенти з Нігерії, Іраку і Польщі відмовляються платити. ВІДЕО

Студенти іноземці, 2011 року вступу, розповіли як почалася їхня співпраця з агентами. Кажуть договорів з фірмою вони не мали. Були усні домовленості. Угоду з вишем підписували українською. І перший рік навіть за навчання заплатили через фірму. 

Микола Рожко показує першу угоду про співпрацю фірми з вишем, підписану ще його попередником. Там і крився корінь зла.

“Університет повертав фірмі за те, що привезла студента, 10% у валюті. У 2012 році ми все поламали.  На сьогоднішній день,  університет, ні копійк, ніяким фірмам не платить”, – зазначає Рожко.

З 2012 року договори між вишем та студентом укладаютья двома мовами – англійською та українською. Там зазначається виключно повна вартість навчання без жодних оплат агентам. Однак перестати платити фірмі студенти побоялися.

Детальніше у сюжеті Третя студія. 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині пройде міжнародний фестиваль “Carpathian space”
Наступна : На Великодні свята Укрзалізниця призначила додатковий поїзд Дніпропетровськ – Івано-Франківськ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×