socico

В Івано-Франківську «Народний контроль» йде на вибори

Команда «Народного контролю» Івано-Франківська буде брати участь в місцевих виборах. Про це заявив голова міської організації Геннадій Чудак.

«Після Майдану очікування громадськості і його запити на зміни не справджуються: життєвий рівень громадян постійно знижується; люди стають свідками політичних та корупційних скандалів», – пояснює Геннадій Чудак.

На його думку, все це – наслідок функціонування старої політичної системи. Причому нова влада часто-густо наступає на граблі попереднього режиму. В таких умовах протистояти владі і змусити її бути відповідальною перед людьми можуть лише свідомі та відповідальні громадяни, які вже своїми доконаними справами та на конкретних прикладах показали, що здатні самоорганізуватись і контролювати владу від імені народу.

                                       Голова міської організації політичної партії  “Громадський рух “Народний Контроль” Геннадій Чудак.

«Це люди, які вийшли з Майдану з твердим наміром провести фундаментальні реформи і які тоді були відкинуті вже новою владою, бо вона не поспішала прощатися з «коритом» старого режиму, – пояснює лідер «Народного контролю» Івано-Франківська. – Таких людей об’єднує Громадський рух «Народний контроль». Саме тому «Народний контроль» з громадської організації став політичною партією і має намір прийти до влади».

За словами Чудака, «Народний контроль» має потужну силу і перспективи, оскільки партія створена з самого низу шляхом гуртування справжніх патріотів. Саме цього не вистачало Україні багато років – справжнього народовладдя.

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Сьогодні на Рогатинщині поговорили про захист прав дітей
Наступна : ДТП на перехресті вулиць Довга та Берегова

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×