В Івано-Франківську нагородили найкращих підприємців

Днями в Івано-Франківську відбулась тринадцята щорічна акція вшанування лідерів економічного розвитку обласного центру «Тріумф».

Переможців привітали заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк та міський голова Руслан Марцінків, передає Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу ОДА.

«Уже тринадцятий раз відзначаються лідери серед підприємств обласного центру. Прикметно, що всі претенденти на цю високу нагороду в такий складний час працюють з прибутком, сплачують податки до бюджету та заробітну плату працівникам, беруть активну участь у соціальних проектах», – розповів Ярослав Паранюк.

Фото прес-служби ОДА

Цьогоріч конкурс провели у 10 номінаціях: «Найбільший платник податків до місцевого бюджету серед підприємств-виробників», «Краще інвестиційно-промислове підприємство», «Місцева марка», «Підприємство-експортер року», «Виробниче підприємство малого бізнесу», «Інноваційне підприємство в галузі ІТ-технологій», «Кращий заклад ресторанного господарства», «Кращий заклад торгівлі», «Краща будівельна організація», «Кращий готель (мотель)».

Фото прес-служби ОДА

Варто зазначити, що цього року  дебютувала в акції категорія «Інноваційне підприємство в галузі ІТ-технологій», а до двох номінацій – «Кращий заклад ресторанного господарства» та «Кращий заклад торгівлі» – було застосовано інтерактивне голосування.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Фоменко розповів про підготовку збірної до матчу з Уельсом
Наступна : Коломиянка виступила на “Голосі країни” та підкорила двох суддів. ФОТО/ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×