В Івано-Франківську місьвиконком виграв суд у перевізників

Сьогодні, 4 березня, в Івано-Франківську продовжилося судове засідання у  справі перевізників проти міськвиконкому, передає Станіславське ТБ.

Сьогодні на засіданні виник конфлікт між представником із ТОВ “Західтехцентр” та представником з міськвиконкому. Натомість ПП Сохан (Ред. – третя сторона) ознак неправомірності у рішенні виконкому не бачить. Детальніше читайте ТУТ.

Суддя Домбровська ознайомлюється з доказовою базою справи. Далі розпочалися судові дебати. Після цього суддя вирушила у нарадчу кімнату, щоб прийняти рішення. Більше про дебати ТУТ.

Домбровська прийняла рішення в задоволенні позовів Мирона Гнатіва та третіх сторін відмовити. До слова, позивач має 5 днів, щоб подати апеляцію. Також відомо, що апеляційну скаргу можна подати у львівський суд.

“Конкурс оголошувався на нові маршрути. Те що ви посилаєтпсь на строки – це стосуєттся старих маршрутів. Ці старі маршрути скасовані. Вам треба було подавати позов проти 500 рішення, а не 501. Для скасування 501 рішення немає юридичних підстав”, – наголосила Домбровська.

Якщо говорити про ТОВ “Західтехцентр”, то підприємство мало подати документи по механіку, виконком не міг знати чи механік дійсно там працює. Отже, якщо б суддя скасувала рішення по лоту, то воно було б незаконним.

Нагадаємо, в Івано-Франківську перевізник Мирон  Гнатів продовжує судитись із виконавчим комітетом міської ради. Так, у залі суду підприємець вимагає визнати протиправним  рішення міськвиконкому від 10 вересня 2015 року №501, яким оголошено конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах. Крім Гнатіва ще декілька перевізників звернулись до суду по даній справі. Також з цього приводу звернулись і треті сторони: зокрема ПП Сохан, ТзОВ «Турист – ІФ», ТзОВ «Корида Транс».

Попереднє засіданнє відбулося 5 лютого, але тоді представник від позивача Гнатіва не з’явився на суд. До слова, 21 січня до справи долучили паспорти маршрутів, а також нові лоти міськвиконкому. Відповідно ДАІ мала перевірити вимоги безпеки маршрутів, наголошувала третя сторона. Натомість була проігнорована безпека жителів Івано-Франківська.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Після ротації 50 бійців батальйону “Івано-Франківськ” вирушають із Маріуполя додому. ФОТО
Наступна : В Івано-Франківську чоловік “бореться” із правоохоронцями через незаконне виселення із гуртожитку. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×