В Івано-Франківську Міноборони відсудило приміщення, що відноситься до пам’ятки архітектури

Суд визнав за державою в особі Міноборони право власності на приміщення на вул. Січових Стрільців, 4, м. Івано-Франківськ, Про це свідчить рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 20 жовтня.

Йдеться про пам’ятку архітектури 1904 року, гуртожиток військовослужбовців «Зірка» площею 1691 кв.м., що перебував у власності Міністерства оборони. Вартість приміщення станом на вересень 2013 року оцінювалась у 6,90 млн грн, пишуть Наші гроші. 

У 2012 році ТОВ «Оціночно-Консалтингова Агенція Ей-Сі-Ей» внесло приміщення до статутного капіталу ТОВ «Варант ЛТД», яке рішенням зборів передало гуртожиток ТОВ «Науково-технічний центр Спецпроект». Відомо, що «НТЦ Спецпроект» подавало судовий позов до «Варант ЛТД» про визнання права власності. У 2013 році це рішення було скасоване, оскільки «Оціночно-Консалтингова Агенція Ей-Сі-Ей» і «Варант ЛТД» не були власниками гуртожитку. З’ясовано, що приміщення військових у законному порядку не відчужувалося.

Але «НТЦ Спецпроект» встиг перепродати приміщення киянину Андрію Савостьянову, який вніс його в статутний капітал заснованого ним ТОВ «Реал-Плюс ЛТД». Як стверджував прокурор, проти Савостьянова вже порушено кримінальне провадження.

Суд визнав «Реал-Плюс ЛТД» недобросовісним набувачем, оскільки його засновник Савостьянов придбаваючи майно, знав або міг знати, що особа, яка здійснила відчуження майна, не мала на це права. Суд встановив, що спірне майно вибуло з власності Міноборони по фіктивних угодах, без відома власника. Відтак позов про повернення майна державі повністю задовольнили.

У 2012 році власником ТОВ «Оціночно-Консалтингова Агенція Ей-Сі-Ей» став Єгор Степаненко з смт Кодра Київської області.

«Варант ЛТД» оформлений на ТОВ «Оціночно-Консалтингова Агенція Ей-Сі-Ей» і киянку Наталію Ткачову, яка водночас була керівником підприємства. 1 жовтня директорці «Варант ЛТД» винесливирок, звинувативши її у підробці документів. Оскільки жінка уклала з прокурором угоду про визнання винуватості, то її присудили 3 роки позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробувальним терміном – 2 роки

«НТЦ Спецпроект» записане на «Варант ЛТД» і Віталія Василину з Кременчука Полтавської області, який значився директром фірми. У червні цього року директора «НТЦ Спецпроект» засудили до 5 років позбавлення волі, звільнивши від покарання з іспитовим терміном на 3 роки.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Івано-Франківськ має сильне лобі в парламенті – Гройсман
Наступна : В Івано-Франківську черговий авторагуль “розвалився” на самому переході. ФОТОФАКТ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×