В Івано-Франківську колядує та співає польський гурт “Істебна”. ВІДЕО

Польський колектив “Істебна” завітав до Івано-Франківська. 

Сьогодні гурт відвідав Івано-Франківську обласну раду, а вже о 17:00 у Центрі польської культури та європейського діалогу відбудеться вечір гуральських колядок та пісень у виконанні капели з регіонального гурту ІСТЕБНА, який налічує близько 50-ти осіб, а його історія сягає 1901 року, передає Станіславське ТБ.

Завдяки підтримці фонду “Пястун” з Ополя (Республіка Польща) гурт зі своїм репертуаром виступає в багатьох польських середовищах на Сході. Особливий сентимент має до регіону давнього Станіславова, де вперше виступив 11 травня 2013 року під час відкриття Центру польської культури та європейського діалогу. 

Довідково: Капела від п’яти років гастролює з програмою традиційних польських колядок та пісень. Програма виступу передусім включає архаїчні і часто забуті гуральські пісні-пасторалі з Істебної (Республіка Польща) та околиць, які гурт старається відтворити. Супроводжують їм добре відомі польські колядки, такі як: “Гей, коляда, коляда”, “Серед нічної тиші” в опрацюванні на сильні гуральські голоси.

Відео – Ivan Kharuk (вчора гурт “Істебна” завітав на ОТБ “Галичина”):

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Гривня впала до 30 грн/€
Наступна : Реванш бою Володимира Кличка із Тайсоном Ф’юрі відбудеться у травні

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×