В Івано-Франківську Карітас передав школярам понад сотню портфелів

29 серпня 2015 року в Івано-Франківському Карітасі відбулося свято “Першого портфелика”. Традиційно свято розпочалось з молитовного благословення Архієпископа та Митрополита Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ Владики Володимира (Війтишина).

Ця акція – це свідчення того, що Карітас, виявляючи соціальне служіння, є також місцем живої парафії, місцем зустрічі з Ісусом Христом для кожного нужденного в нашому місті та області.

Завдяки фінансовій підтримці парафіян Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ, місцевих підприємців та коштів благодійної фундації “Люди в потребі” (Німеччина) Карітас отримав нагоду забезпечити 110 першокласників портфелями, укомплектованими кантоварами та шкільним приладдям на суму понад 130 тисяч гривень.

До числа отримувачів благодійної допомоги зараховані 16 дітей, батьки яких перебувають в зоні АТО, 10 дітей-інвалідів, 11 вимушено переселених дітей з Криму та Східних областей України, 55 дітей з багатодітних сімей та 18 дітей з малозабезпечених сімей.

Основна ідея благодійної акції “Перший портфелик”, яка проводиться на Івано-Франківщині вже 13 рік поспіль, – дати відчути радість першого навчального дня у школі кожній дитині, незалежно від соціального статусу її родини.Кожна дитина раділа портфелику, новеньким зошитам, пеналам, обкладинкам для підручників та зошитів, кольоровим олівцям, фарбам для малювання.  

 

А що може бути важливіше, аніж щасливі діти! Ми дякуємо усім благодійникам та жетводавцям, які підтримують соціальні ініціативи Карітасу. Завдяки їхній небайдужості та готовності творити діла Милосердя для ближнього діти, які проживають у сімях, які опинились в складних життєвих ситуаціях, змогли належним чином підготуватись до школи. Особлива подяка гуртівні канцтоварів “Ваш Партнер”, яка надала Карітасу знижку в розмірі 68 тисяч гривень при закупівлі канцтоварів.

Наступний етап акції “Перший портфелик” – це організація надання допомоги у вигляді шкільного приладдя для учнів 2-11 класів. Тому Карітас звертається до небайдужих людей та підприємців нашого міста з проханням продовження збору благодійних пожертв, адже допомоги потребують ще 300 учнів 2-11 класів, в тому числі 180 – дітей вимушено-переселених осіб.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Експерти розповіли, що буде з гривнею восени
Наступна : В Івано-Франківську зустріли учасників Олімпійських Ігор в Ріо. ВІДЕО STV

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×