В Івано-Франківську є розуміння єдності влади та громади у сфері психологічної та хоспісної допомоги дітям. ВІДЕО

В Україні зараз понад 150 тисяч смертельно хворих дітей, які потребують психологічної та хоспісної допомоги.

Проблема в тому, що уваги таким дітям не вистачає. На шляху постає ряд організаційних, законодавчих та світоглядних проблем, а гідного догляду вдома важко хворій дитині наша система охорони здоров’я не може запропонувати, повідомляє Станіславське ТБ.

Зараз є перші паростки надання допомоги українським дітлахам. В Івано-Франківську відкрили перший та єдиний хоспіс для дітей. Гасло якого є:

“Якщо дитину не можна вилікувати, то це не означає, що їй не можна допомогти”.

Чому Франківщина? Як їй вдалося побудувати унікальний заклад та ще й досягти чогось у хоспісній допомозі?

Секрет полягає у розумінні єдності влади та громади. Прогрес у тому, кажуть працівники закладу, що влада розуміє важливість цієї галузі медицини і намагається допомагати. В усій іншій частині України, на жаль, цього розуміння влади і активного сприяння розвитку цієї допомоги немає. Є деякі громадські інціативи, які рухають цю справу вперед, але цього не достатньо.

Законодавчого механізму для створення більшої кількості хоспісів немає, залишається сподіватися на допомогу благодійних організацій та просто небайдужих людей.

Більше дивіться у відеосюжеті Магнолія-ТВ:

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Вікторія Дмитрук з Коломиї пройшла у наступний тур “Голосу країни”.ФОТО/ВІДЕО
Наступна : #Підсумки дня: у Гуті розікрали елітні котеджні будиночки, 18-річна коломиянка взяла участь у “Голосі країни”, а у Донецьку жорстоко вбили уродженця Івано-Франківщини

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×