В Івано-Франківську графіті-художники розмалювали 90-метрову стіну. ФОТО

9-10 липня у Івано-Франківську вперше відбувся всеукраїнський графіті фестиваль “Алярм”, в якому взяли участь близько 20 художників.

“Алярм” – дводенний фестиваль, який відбувався на території спортивного майданчика школи №4. Саме там графіті-художники показали свою майстерність на 90-метровій стіні, передає Станіславське ТБ. 

До слова, фестиваль вперше його було проведено 2015 року в Ужгороді, Луцьку та Львові. Він показав високу цінність та актуальність як для митців, так і для шанувальників графіті та вуличного мистецтва.

Головною метою фестивалю є об’єднання графіті-­художників зі всієї України, надаючи їм можливість для самореалізації та генерування якісної творчої енергії, що виражається через створення вуличних мистецьких об’єктів.

Під час фестивалю всі художники працювали у різних стилях і техніках, що дозволить мешканцям Івано­-Франківська ознайомитись з різноманітними напрямками вуличного мистецтва.

Також в рамках “Алярму” відбулася лекція з польським митцем Блажеєм Патріком Русіним на тему “З субкультурної колективної практики до візуальної індустрії для мас. Світ. Європа. Україна”.

“Алярм Івано-­Франківськ” здійснюєвався спільно з платформою “Тепле Місто” та за підтримки Івано­Франківської міської адміністрації та Італійського бренду фарби “Loop”.

Читайте також: В Івано-Франківську проходить всеукраїнський графіті-фестиваль. ФОТО/ВІДЕО

Фото: Оксана Захарчук, Антон Куба

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Гурт “Kozak System” відіграв концерт у Калуші. ВІДЕО
Наступна : П’яний водій, утікаючи від патрульних, пошкодив свій автомобіль

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×