В Івано-Франківську для дітей-сиріт провели свято портфелика

Традиційно перед початком навчального року в Івано-Франківську відзначають свято портфелика, започатковане міською радою. Так щорічно коштом міського бюджету закуповують шкільні рюкзаки з канцтоварами дітям-сиротам і позбавленим батьківського піклування.

Сьогодні, 23 серпня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом з начальницею служби у справах дітей Зоєю Сливкою та отцем Романом Терлецьким у рамках свята подарували малечі молодшого шкільного віку 40 портфелів. Закупила шкільний інвентар на суму 24 тис. грн. Таке рішення прийняли на сесії міської ради, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу МВК.

“Дуже дякую тим партнерам, які зробили значні знижки для нас на канцтовари. Дякую й депутатам, які підтримали ініціативу. Основне, щоб такі діти відчували нашу турботу. Але головна подяка – тим небайдужим людям, які сьогодні опікуються цими дітками. Згадується мені вчителька, яка усиновила свого учня. Громада не повинна бути осторонь, коли йдеться про наших дітей,” – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Окрім портфелів діти отримали в подарунок ласощі та квитки на перегляд мультфільму від місцевого театру кіно.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Головний коп Чернівців та франківські волонтери завітали до сиротинців. ФОТО
Наступна : В Івано-Франківську з’явився свій “Будинок химер”. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×