В Івано-Франківську активісти розказали, як економити під час підвищення тарифів

Сьогодні в Івано-Франківську активісти Громадянської мережі ОПОРА провели інформаційну зустріч на тему “Енергоефективність – крок до економії”.

Місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Аліна Брезіцька запевнила: “ОПОРА може допомогти почати економити вже сьогодні. Виконуйте прості поради з енергоефективності та заощаджуйте в перспективі”, передає Станіславське ТБ.

Аліна Брезіцька розповіла, що варто вимикати з розетки мобільні телефони, ноутбуки, планшети або іншу техніку після того, як вони зарядилися. Не слід залишати телевізори та інші побутові електроприлади у режимі “сну”. Виходячи з кімнати необхідно вимикати світло. Заощадити електроенергію допоможе заміна старих лампочок на нові енергозберігаючі (світлодіодні). А встановлення двокамерних енергозберігаючих вікон вбереже помешкання від потрапляння гарячого повітря влітку та втримає тепло в квартирі взимку.

Крім того, варто слідкувати, щоб батареї були завжди відкритими, уникати на них декору. Узимку, коли у квартирі холодно, можна одягнути теплий одяг замість того, щоб використовувати обігрівач. Це дозволить зекономити велику кількість електроенергії та заощадити власні кошти. Значний ефект дасть термомодернізація будинку та використання альтернативних джерел енергії.

Також представниця ОПОРИ наголосила, що одним із ключових завдань Проекту USAID “Муніципальна енергетична реформа в Україні” є створення стратегічних документів. План сталого енергетичного розвитку в Івано-Франківську був прийнятий 28 липня 2015 року. Цей документ визначає заходи з енергоефективності, які будуть розроблені і запроваджені до 2020 року.

Одним із напрямів, який передбачає План дій, є просвітницька робота серед населення щодо енергоощадності. Громадянська мережа ОПОРА допомагає населенню усвідомити, для чого необхідна енергоефективність та як скористатися місцевими програмами.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Європарламент розгляне безвізовий режим з Україною 5 вересня – ЗМІ
Наступна : На Івано-Франківщині знайшли повішеним 33-річного чоловіка

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×