В Івано-Франківську агенти ProZorro проведуть навчання для більш ніж 100 представників замовників медичної сфери

Вже через тиждень після завершення навчання, Агенти змін ProZorro проводять перший семінар на Івано-Франківщині. Вже у вівторок, 21 червня, Ірина Корда та Христина Зелінська проведуть навчання для більш ніж 100 представників замовників медичної сфери за адресою вул. Федьковича, 91, (Івано-Франківська обласна клінічна лікарня, актова зала).

Захід відбудеться за підтримки заступника директора департаменту охорони здоровя Івано-Франківської ОДА Олега Овчара. Початок семінару о 13:00. Нагадаємо, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі та ДП “Зовнішторгвидав України” за підтримки МФ Відродження та Transparency International Україна 9-10 червня провели навчальний тренінг по закупівлях у форматі “Тренінг для Тренерів” (Training of Trainers, ТoТ). Протягом дводенного інтенсиву 16 громадських активістів, які були відібрані з понад 150 претендентів, отримали теоретичні знання та практичні навички, необхідні для організації базових навчальних семінарів ProZorro в регіонах.

Програма навчання у форматі ТоТ була розроблена в рамках підготовки до “другої хвилі” переходу на електронні закупівлі, що відбувається відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі”. З 1 квітня на використання електронної системи публічних закупівель ProZorro перейшли центральні органи влади і великі держкомпаній-монополістів. А з 1 серпня переводять свої закупівлі в електронний формат місцеві органам влади, комунальні підприємствам тощо. Саме для них і будуть працювати Агенти ProZorro, підготовлені в рамках програми ТоТ. Система ProZorro працювала в пілотному режимі з лютого 2015 року до квітня 2016 року. За цей час велика кількість замовників добровільно приєдналася до неї і навчилася нею користуватися. Тим не менш, з наближенням “другої хвилі” переходу на електронні закупівлі до команди реформи звертаються представники тендерних комітетів з усіх куточків країни з проханнями провести навчальні заходи.

aef906a4-9dda-4984-95ec-70d58a300f70 bc4a30eb-33dd-478f-b181-e1db10b6b515

Навчання тренерів відбулося на базі державного підприємства “Зовнішторгвидав України”, яке підпорядковано Мінекономрозвитку. За ці два дні Агенти ProZorro отримали інформацію, щодо особливостей застосування Закону “Про публічні закупівлі”, ознайомились з нюансами роботи системи ProZorro та стали повноцінними членами команди. В цілому з метою забезпечення комфортного переводу замовників на роботу в електронній системі закупівель, команда ProZorro створила низку інформаційних інструментів. Так для дистанційного ознайомлення з новими нормами Закону було створено інформаційно-навчальний ресурс Infobox http://infobox.prozorro.org/, на якому, окрім бази нормативних документів, розміщено навчальні матеріали та онлайн-курс для початківців по роботі в системі електронних закупівель. А в травні розпочався перший в Україні безкоштовний он-лайн курс Публічні Закупівлі на платформі Prometheus: http://goo.gl/XKXOZo

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську нетверезий чоловік на зупинці розбив жінці голову бруківкою. ФОТО
Наступна : Дипломата РФ зловили на спробі дати хабара українському правоохоронцю

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×