В івано-франківському Центрі слуху ІФНМУ проводитимуть обстеження унікальним приладом

29 липня в Центрі слуху ІФНМУ проводитиме прийом лікар столичного Центру слухомовної реабілітації “Аврора”, який спеціалізується на діагностиці й лікуванні вад слуху в дітей і дорослих.

Фахівець діагностуватиме порушення слуху новітнім апаратом, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу ІФНМУ. 

“Для точного діагностування втрати слуху в дитини віком до двох років використовують метод реєстрації викликаних потенціалів. Це єдиний об’єктивний метод, який дозволяє визначити, чи відповідають структури, які знаходяться за вухом, на звукові подразники. Приладів, за допомогою яких здійснюють таку діагностику, в Україні є всього кілька. Це пов’язано з його дороговизною – близько 30 тисяч євро. Один із таких приладів – у Центрі слухомовної реабілітації “Аврора”, – розповідає керівник Центру слуху ІФНМУ Роман Фіщук.

Саме тому фахівець київського центру В’ячеслав Федорук приїде в Івано-Франківськ, аби провести необхідну діагностику пацієнтів з використанням вищезазначеного методу. Такі обстеження проводитимуть в місті вперше.

Прийом проводитимуть за попереднім записом. Для цього потрібно зателефонувати в Центр слуху ІФНМУ за номером 0950044556 або 0980044556.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : За минулу добу у зоні АТО загинуло 6 українських військових
Наступна : В Одесі Надію Савченко закидали яйцями

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×