В Івано-Франківському пологовому будинку видали наказ “не брати хабарів”

Адміністрація Івано-Франківського міського пологового будинку видала наказ, який має запобігати та протидіяти корупції. 

Нагадаємо, нещодавно франківчанка Марія Козакевич опублікувала на Facebook фотографії з Івано-Франківського Обласного перинатального центру. Недавно жінка втретє народила дитину, та втретє після пологів потрапила у жахливі умови. За її словами, за дев’ять років, між першими і третіми її пологами, умови в медичній установі не змінюються.

У свою чергу директор Департаменту хорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Мирон Матейко переконує, що в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі є хороші палати. Разом з тим визнає, що є й палати, які потребують ремонту. Але розмірковує, чи треба вкладати великі кошти у ремонт старого перинатального центру, коли вже є побудований новий.

У відповідь на електронну петицію щодо боротьби з корупцією в перинатальному центрі і проханням франківців зробити пологи “дійсно безкоштовними”.

“В міському клінічному пологовому будинку виданий наказ «Про запобігання та протидії корупції в Івано-Франківському міському пологовому будинку» від 10.02.16р. №17 та затвердженні «Пропозиції щодо попередження хабарництва та корупції в МКПБ”, – повідомила заступник головного лікаря Івано-Франківського міського пологового будинку Емма Гошовська.

Читайте також, мешканці Івано-Франківська просять звернулися до влади з проханням відремонтувати пологовий будинок за кошти зібрані від здачі в оренду приміщення нашого пологового будинку як майданчик для знімання стрічок апокаліптичного змісту або для створення фільмів жахів . Саме таку петицію вони зареєстрували на сайті МВК.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Працівники сектору молодіжної превенції просять допомогти розшукати дівчину з Івано-Франківська. ФОТО
Наступна : Діти з Тлумацької гімназії виготовили карту миру для Хорватії. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×