В Івано-Франківському медуніверситеті відбулася посвята першокурсників у студенти

На території культурно-мистецького центру «Бастіон» відбулося урочисте засідання Вченої ради, присвячене посвяті першокурсників у студенти Івано-Франківського національного медичного університету.

За словами ректора закладу Миколи Рожка, цьогоріч, коли заклад відзначає 70-річчя з дня заснування, більше тисячі молодих людей із різних міст області виявили намір долучитися до університетської родини.

Окрім того, у медичному університеті студіюватимуть лікарську справу близько двох сотень іноземних юнаків та дівчат.

З нагоди свята першокурсників привітали представники обласної та міської влади, зокрема, заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк та міський голова Віктор Анушкевичус, викладачі вузу, духовенство.

Звертаючись до першокурсників, Ігор Пасічняк зауважив, що їхнє майбутнє залежатиме від того, яких досягнень та звершень вони здобудуть у медичному університеті, наскільки впевненою буде їхня наполегливість у навчанні та бажання оволодіти азами медицини й новітніми технологіями в цій галузі.

Задля цього, за його словами, вперше за багато років в обласному бюджеті на розвиток медичної сфери, зокрема придбання сучасного медичного обладнання для обласної клінічної лікарні Івано-Франківська, закладено 17,5 млн. гривень.

«Цьогорічне покоління студентів матимуть змогу навчатися за допомогою новітнього медичного устаткування та проходити практику на базі найбільшого лікувального закладу області», – наголосив управлінець.

Окрім того, для покращення матеріально-технічної бази медичної галузі міста, за інформацією міського голови, передано два штучних серця, апарат для підтримання тиску крові та її підігріву. Найближчим часом також розпочнуться операції, які проводитимуться на відкритому серці.

Вже традиційно під час посвяти студенти першого курсу зачитали присягу студента-медика та отримали книгу «Історія Івано-Франківського національного університету».

Варто також згадати, що 14 викладачів національного медичного університету несуть службу у зоні проведення антитерористичної операції.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Рогатинщині думають, як забезпечити харчуванням учнів 1–4 класів
Наступна : За минулі вихідні на Прикарпатті зареєстровано 42 загорання сухостою та сміття

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×